Projekty w zimowej odsłonie

W kalendarzu zima, za oknem jesień. Brakuje śniegu, który tak bardzo przydałby się dla odpowiedniej oprawy świąt. Żeby więc stworzyć choć namiastkę odpowiedniego nastroju, wybraliśmy kilka projektów w zimowej odsłonie.

Poniższe projekty przedstawiono w zimowym anturażu. Przyszły dom można więc wyobrazić sobie nie tylko w otoczeniu soczystej zieleni, ale również w obsypanym śniegiem ogrodzie. To oczywiście nie jest jedyna zaleta „zimowych” projektów. Wszystkie zaprezentowane domy posiadają interesujące układy funkcjonalne. W jednym z nich wygodne mieszkanie zaplanowano na niespełna osiemdziesięciu metrach kwadratrowych, w innym praktycznie rozdzielono apartament gospodarzy od pozostałych sypialni. Zimowe propozycje warto więc obejrzeć nie tylko z zewnątrz, ale zajrzeć również do środka.

Projekt Rodzinny 1 (168 m²)

   

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy. Forma budynku oraz materiały zastosowane do wykończenia elewacji nawiązują do wiejskiej zabudowy zagrodowej, ale duże przeszklenia, blacha dachowa oraz układ wnętrz odwołują się do współczesnej architektury mieszkalnej.

 Projekt Poladowo 3 (78,5 m²)

   

Niewielki, przytulny, wygodny domek dla trzyosobowej rodziny. Jego bryła jest maksymalnie prosta, przekryta symetrycznym dachem dwuspadowym. Wnętrza zaplanowano w tradycyjnym układzie, kuchnię umieszczając nieopodal salonu jako osobne, zamknięte pomieszczenie.

Projekt Dorotka bez garażu (114,6 m²)

   

Elegancki dom o kompletnym programie użytkowym utworzonym na parterze i z możliwością zagospodarowania dodatkowej powierzchni na poddaszu. Atrakcyjnym elementem projektu jest zadaszony taras z kominkiem zewnętrznym.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.