Promocje września

Wybór projektu to kolejny krok, po zakupie działki, prowadzący do realizacji inwestycji budowlanej. Warto przy tej okazji skorzystać z oferty, która już na samym początku realizacji przedsięwzięcia pozwoli zaoszczędzić kilkaset złotych.

W naszej wrześniowej ofercie na wybrane projekty przygotowaliśmy rabaty w wysokości 200-300 zł. Inna promocja dotyczy projektów, do których można otrzymać darmowy kosztorys. Szczególną propozycją jest oferta specjalna zatytułowana „Zdążyć przed zimą”. W tym przypadku pośpiech jest wskazany, gdyż rabat z czasem maleje. Do końca września wynosi 15%, w październiku – 10%, po czym w listopadzie spada do 5%. W poniższym zestawieniu prezentujemy wybrane propozycje spośród projektów, które we wrześniu można kupić na bardziej atrakcyjnych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Projekt Wilga 2 CE (147,11 m²)

   

Reprezentacyjna willa z uroczymi lukarnami, efektownym wykuszem i pięknie zaznaczoną strefą wejściową. Przy przestronnym salonie zaplanowano rozległy taras. Na uwagę zasługuje wiele praktycznych rozwiązań, które przewidziano w tym budynku – w tym liczne pomieszczenia pomocnicze.

Projekt Salomon (226,55 m²)

   

Nowoczesna wersja domu piętrowego. Budynek wielkością powierzchni użytkowej oraz sposobem rozplanowania pomieszczeń zaspokoi oczekiwania Inwestorów, którzy od swej przyszłej siedziby oczekują przede wszystkim komfortu. Dzięki zastosowaniu interesujących rozwiązań architektonicznych bryła prezentuje się elegancko i niebanalnie.

Projekt Klara Drewniany Termo (127 m²)

   

Zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego przytulny dom parterowy. Dzięki prostej konstrukcji i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań – nietrudny i niedrogi w budowie. Wnętrza zapewnią codzienny komfort czteroosobowej rodzinie.

Projekt Hektor – G2 (136,8 m²)

   

Funkcjonalny dom o klasycznej bryle i nowoczesnych elewacjach. W projekcie przewidziano duży garaż, nad którym pozostawiono strych, możliwy do zaadaptowania na dowolne cele. Program użytkowy – z trzema sypialniami na poddaszu – jest idealny dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Ibiza (119,63 m²)

   

Tradycyjna w swym kształcie posiadłość, której nieodparty urok idzie w parze z niezawodną funkcjonalnością. Kompletny program użytkowy zaplanowano na parterze, na poddaszu natomiast umieszczono strych. Na uwagę zasługuje zaciszny taras z kominkiem zewnętrznym.

Projekt Gryfon CE (165,84 m²)

   

Nowoczesna wersja domu z poddaszem użytkowym. Zachwyca minimalistycznym, eleganckim wykończeniem. Nie mniej interesująco prezentują się jego wnętrza praktycznie podzielone na część dzienną na parterze oraz prywatną na poddaszu.

Projekt Amadeusz 3 Light (79,48 m²)

   

Nieduży, przytulny, wygodny i ekonomiczny dom parterowy. Zaplanowany z myślą o czteroosobowej rodzinie, która ceni komfort jednokondygnacyjnych budynków oraz proste, nietrudne w realizacji rozwiązania.

Projekt Karol C (82,02 m²)

   

Doskonała propozycja na tzw. płytką działkę. W środku zaplanowano trzy sypialnie oraz wygodną strefę dzienną. Przy lewej elewacji znajduje się jednostanowiskowy garaż, a po przeciwnej stronie budynku – zadaszony taras.

Projekt WM26 Zięba (228,21 m²)

   

Komfortowy dom o przestronnych wnętrzach, zaprojektowany w ten sposób, że może zostać zrealizowany na działce o szerokości niespełna 18 m. Jednym z jego atutów jest obszerny taras okalający budynek z dwóch stron. We wnętrzach na uwagę zasługuje m.in. otwarty hol na poddaszu.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.