TOP10 nowości

Zbliża się koniec grudnia, czas zaprezentować ostatnie w tym roku nowości. Baza z projektami domów niemal każdego dnia powiększa się o kolejne propozycje. W poniższym zestawieniu prezentujemy najbardziej interesujące spośród tych, które naszą ofertę wzbogaciły w ostatnim czasie.

Jesień i zima to najlepszy okres, żeby przystąpić do realizowania planów związanych z budową domu. Zakup działki, wybór projektu i dopełnienie wszystkich formalności - ten wstępny etap inwestycji budowlanej z reguły zajmuje co najmniej kilka miesięcy. Długie jesienno-zimowe wieczory sprzyjają przystąpieniu do przygotowań. Zachęcamy do ich rozpoczęcia od przyjrzenia się najświeższym nowościom projektowym. Specjalnie dla Państwa wybraliśmy dziesięć najciekawszych z nich. Są to domy różnej wielkości, parterowe i z poddaszem, niezmiernie interesujące i dokładnie zaplanowane. Zapraszamy do obejrzenia co najmniej dziesięciu z nich.

Projekt Nicea (171,6 m²)

   

Komfortowy, obszerny, nowocześnie zaaranżowany parterowy dom z poddaszem użytkowym. Posiada wkomponowany w bryłę jednostanowiskowy garaż. Na uwagę zasługuje kominek zlokalizowany pośrodku pokoju dziennego. U góry natomiast na domowników czekają aż cztery sypialnie.

Projekt Amarylis 6 (156,01 m²)

   

Dom przeznaczony na wąską działkę. Minimalna szerokość nieruchomości w tym przypadku to 16,05 m². Zarówno z przodu budynku, jak i od strony ogrodowej zaplanowano piękne tarasy. Na poddaszu natomiast znajdują się cztery sypialnie. Największa została połączona z prywatną garderobą oraz łazienką.

Projekt Oliwier z wiatą bliźniak (110,05 m²)

   

Dom w zabudowie bliźniaczej, czyli idealny na bardzo wąską działkę (12,1 m). Wyróżnia się wiatą garażową usytuowaną przed fasadą. Charakterystycznymi elementami jego architektury są również eleganckie lukarny umieszczone na każdej połaci dwuspadowego dachu.

Projekt BW-03 wariant 6 (99,5 m²)

   

Nieduży dom z niezwykle bogatym i ciekawie zaplanowanym układem funkcjonalnym. Na parterze obok strefy dziennej znalazło się miejsce na dodatkowy pokój, łazienkę oraz przejście do garażu. Górę zajmują dwie sypialnie, łazienka, garderoba i pralnia. Ten układ może jednak ulec zmianie podczas adaptacji projektu.

Projekt Marsala Mała (116,84 m²)

   

Wygodny, perfekcyjnie zaplanowany dom z poddaszem. U góry są cztery sypialnie i łazienka, na dole – reprezentacyjny salon z jadalnią, kominkiem oraz częściowo otwartą kuchnią ze spiżarnią. W bryłę budynku wkomponowano również jednostanowiskowy garaż i dużą kotłownię.

Projekt Dom dla Ciebie 1 z garażem jednostanowiskowym A (134,6 m²)

   

Elegancka willa. Foremna bryła, dwuspadowy dach, piękne lukarny, ażurowe balkony, duże przeszklenia ze szprosami, geometryczny wykusz. To wszystko razem tworzy ponadczasową całość, która nieprędko straci na atrakcyjności.

Projekt Koncept-45 (108,66 m²)

   

Wygodny dom parterowy. Idealny dla czteroosobowej rodziny. Z pozoru prosty i niczym się niewyróżniający, znacznie zyskuje przy bliższym poznaniu. Na szczególną uwagę zasługują piękne pergole zapewniające cień nad tarasami.

Projekt Iskierka I (114,1 m²)

   

Uroczy domek z poddaszem użytkowym. Nie tylko pięknie wygląda z zewnątrz, ale nie mniej interesująco prezentuje się od środka. Na dole na domowników czeka przestronna strefa dzienna, u góry – trzy ustawne sypialnie. W bryłę budynku wkomponowano również garaż.

Projekt Turkawka z garażem jednostanowiskowym A (81,4 m²)

   

Przytulny domek. Prosty, nieduży, nietrudny i niedrogi w budowie. Zaplanowany na rzucie w kształcie kwadratu. Wyjątkowo wygodny. Wymienione zalety w głównej mierze zawdzięcza bardzo dokładnie przemyślanej, nieskomplikowanej konstrukcji. Wszystkie pomieszczenia są wygodne, ustawne i położone we wzajemnej bliskości.

Projekt Jer z garażem jednostanowiskowym A (88,6 m²)

   

Nieduży dom parterowy. Zaplanowany z myślą czteroosobowej rodzinie, która za rozsądną cenę chciałaby wybudować solidną siedzibę na lata. Na jednej kondygnacji udało się tutaj zachować funkcjonalny podział na część dzienną oraz prywatną. Przewidziano także część gospodarczą, która znajduje się przy garażu.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.