Zobacz przestrzeń Twojego domu!

Wybierając projekt swojego przyszłego domu, trzeba polegać głównie na rysunkach i na ich podstawie wyobrazić sobie cały budynek, łącznie z jego wnętrzami. O ile wizualizacje elewacji są dołączane do każdego projektu, to aranżacje wnętrz towarzyszą jedynie niektórym ofertom.

Tymczasem to właśnie te ostatnie pozwalają lepiej zorientować się w ustawności czy wzajemnym ulokowaniu poszczególnych pomieszczeń. Zaproponowany sposób urządzenia wnętrz jest tylko propozycją, ale może stać się interesującą inspiracją. Warto więc przejrzeć kolekcję projektów z aranżacjami wnętrz. Wśród nich znajdują różne budynki; mniejsze i większe, parterowe o rozległych bryłach i piętrowe na wąskie działki, tradycyjne wille z poddaszem i ich bardziej nowoczesne wersje. Poniżej prezentujemy kilka wyjątkowych projektów wybranych z tej kolekcji. 

Projekt Koncept-21 (158,01 m²)

   

Nowocześnie zaaranżowany parterowy dom z poddaszem użytkowym. Wnętrza zachwycają przestronnością i doskonałym wzajemnym rozlokowaniem. Na parterze króluje przestronny salon, znalazło się także miejsce na osobny pokój. U góry znajdują się trzy sypialnie, łazienka i duże pomieszczenie gospodarcze nad garażem.

Projekt Kala (77,53 m²)

   

Jedna z propozycji, które umożliwiają skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Idealna dla trzyosobowej rodziny. Obok komfortowej przestrzeni dziennej na domowników czekają tutaj dwie wygodne sypialnie.

Projekt Hubert III (130,3 m²)

   

Piętrowa willa, która może powstać także na węższej działce. Doskonale sprawdzi się w gęstej miejskiej zabudowie. Zachwyca interesującą formą zwieńczoną dwuspadowym dachem, pięknymi tarasami i przestronnymi wnętrzami.

Projekt Sonia (117,6 m²)

   

Uroczy i funkcjonalny domek z poddaszem użytkowym oraz całkowitym podpiwniczeniem. Na najniższej kondygnacji zaplanowano jednostanowiskowy garaż, kotłownię, schowek oraz pokój rekreacyjny. Pomieszczenia mieszkalne znajdują się na dwóch pozostałych kondygnacjach.

Projekt Luna 3 (149,18 m²)

   

Niebanalny dom zaplanowany na rzucie w kształcie litery T. Wyróżnia go nie tylko kształt bryły, ale również komfort wyłącznie pełnowymiarowych pomieszczeń oraz olbrzymie przeszklenia otwierające strefę dzienną na otoczenie. W zaciszu pomiędzy dwoma skrzydłami budynku powstało dogodne miejsce na przyjemny taras.

Projekt Sambor G2 dwulokalowy (222,98 m²)

   

Jeden dom dla dwóch rodzin. Budynek mieści w sobie dwa identyczne mieszkania wraz z garażami. W każdym z nich na parterze znajduje się wygodna strefa dzienna, a na poddaszu – przytulne sypialnie powiększone i doświetlone lukarnami.

Projekt Lira 2 (113,2 m²)

   

Elegancka siedziba o ponadczasowym uroku charakterystycznym dla budownictwa odwołującego się do tradycyjnych wzorców. Najbardziej charakterystycznym elementem tej budowli jest geometryczny wykusz. Nie mniej szykownie prezentuje się umieszczona nad nim lukarna oraz frontowy ganek.

Projekt Letycja II (96,2 m²)

   

Atrakcyjna oferta dla inwestorów, którzy chcieliby rozłożyć finansowanie realizacji projektu na etapy. W tym przypadku w pierwszej kolejności można wykończyć dolną kondygnację, a poddaszem zająć się w późniejszym czasie.

Projekt Neo II G1 Energo (175,92 m²)

   

Interesująca forma, funkcjonalne wnętrza, bryła sprzyjająca zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań. Duże przeszklenia łączą mieszkanie z ogrodem, na uwagę zasługują dwa tarasy; w tym jeden utworzony nad częścią parterową i zacieniony stylową pergolą.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.