Jesień 2015 – projekty w promocji

Jesienią wybrane projekty można kupić nawet o 1000 zł taniej. Taki rabat to dobry początek inwestycji budowlanej i jeden z kroków ku optymalizacji jej kosztów. Ofert specjalnych, którymi są objęte nasze projekty gotowe, jest więcej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Część jesiennych promocji trwa do końca listopada, inne do końca grudnia. Zniżka może wynieść od około 100 do 1000 zł. Są też promocje, które dotyczą wyłącznie pierwszego klienta, który w trakcie trwania promocji zamówi objęty nią projekt. Otrzyma wówczas 15% rabatu. W poniższym zestawieniu prezentujemy kilka niezwykle interesujących propozycji. Wszystkie są aktualnie w promocji, warto więc skorzystać z okazji i wziąć jedną z nich pod uwagę podczas planowania przyszłego domu. 

Projekt Teo KO (86,7 m²)

   

Nowoczesna wersja parterowego domu z poddaszem użytkowym. Idealnego na działkę z wjazdem od strony południowej. Dom wyróżnia się nie tylko ciekawym układem funkcjonalnym i sposobem wykończenia elewacji, ale również usytuowaniem garażu, który połączono z mieszkaniem zadaszonym przejściem.

Projekt Rico (100 m²)

   

Przytulny, nieduży, wygodny dom, który można zbudować przy wsparciu finansowym z programu Mieszkanie dla młodych. Na stosunkowo niedużej powierzchni rozplanowano bogaty układ użytkowy. Zwartą bryłę o optymalnych proporcjach przekrywa nieskomplikowany dach dwuspadowy z elegancką, dużą lukarną.

Projekt Platon (119,1 m²)

   

Nietuzinkowy, bardzo funkcjonalny parterowy dom z trzema sypialniami. Największa z nich została połączona z prywatną łazienką oraz garderobą, tworząc komfortowy apartament gospodarzy. Jednym z atrakcyjnych elementów projektu jest zaciszny, częściowo zadaszono taras.

Projekt D64 – Tomasz wersja drewniana (119,57 m²)

   

Wyjątkowy dom dla inwestorów planujących budowę w technologii szkieletu drewnianego. Zwarta bryła ze stromym dachem dwuspadowym, której uroku dodają trzy lukarny, a także frontowy daszek nad wejściem do wiatrołapu.

Projekt Sójka II z garażem jednostanowiskowym (106,2 m²)

   

Nieprzeciętny dom utrzymany w tradycyjnej stylistyce. Przeszklony wykusz, podcień wsparty na masywnej kolumnie, półokrągły balkon, zielony dach, okna o niebanalnych kształtach, kamienna oblicówka – to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że budynek jest niezwykły.

Projekt Szyper 6 dr-S (47,42 m²)

   

Niewielki, wygodny domek zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego. Idealny na działkę letniskową, możliwy także do wykorzystania jako budynek całoroczny. Najlepiej sprawdzi się na posesji z wejściem od strony południowej.

Projekt Strumyk (117,1 m²)

   

Dom z poddaszem użytkowym – tradycyjny zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, jak i układ pomieszczeń. Projekt przygotowano w trzech wersjach: bez garażu, z tarasem nad garażem oraz z dodatkowym pokojem nad garażem.

Projekt Szmaragd (142,6 m²)

   

Elegancka willa z pięknymi lukarnami, uroczym wykuszem i kameralnymi balkonami. Każdy z pokoi na poddaszu posiada wyjście na jeden z balkonów. Na parterze natomiast króluje przestronna, otwarta część dzienna, ale nie zabrakło tutaj też miejsca na dodatkowy pokój.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.