Marcowe promocje

Ile kosztuje gotowy projekt domu? Cena projektu średniej wielkości domu jednorodzinnego to około 2200 zł. Ale jeśli skorzysta się z promocji, wyjściową kwotę można obniżyć, a poczynione w ten sposób oszczędności przeznaczyć na inne wydatki związane z budową.

Promocje mają to do siebie, że często się zmieniają; jedne się kończą, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Warto śledzić te zmiany, aby w efekcie skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty. W marcu proponujemy rabaty między innymi na projekty spełniające warunki programu Mieszkanie dla młodych. Wiele innych propozycji jest również oferowanych w cenach, które zostały obniżone nawet o kilkaset złotych. Poniżej prezentujemy dziesięć interesujących projektów objętych promocjami. 

Projekt BW-39 (72,4 m²)

   

Przytulny, nieduży i niedrogi w budowie dom parterowy. Idealny dla trzyosobowej rodziny. Jeden z tych projektów, który można zrealizować przy dofinansowaniu z programu Mieszkanie dla młodych.

Projekt Tytus wersja A parterowa bez garażu (133,4 m²)

   

Atrakcyjny wizualnie i jednocześnie bardzo praktyczny w użytkowaniu dom jednorodzinny. Prosta bryła z dwuspadowym dachem zawiera czytelny i ciekawie pomyślany układ funkcjonalny z czterema pokojami, które mogą zostać przeznaczone na sypialnie.

Projekt Wiliam VI (142,6 m²)

   

Tradycyjna bryła urozmaicona mniej typowymi elementami. Wyróżnia się oryginalnymi detalami, które nadają ton całości. Ciekawie prezentuje się elewacja frontowa z szeroką wnęką wejściową, interesująca jest także strona ogrodowa, którą ozdabia wykusz z szeregiem umieszczonych tuż nad sobą okien.

Projekt Tiramisu (118,36 m²)

   

Wygodna siedziba dla rodzin, które cenią urok i solidność tradycyjnego budownictwa. Budynek posiada układ funkcjonalny zaplanowany na dwóch kondygnacjach: parterze oraz poddaszu. Na dole znajduje się część dzienna, zaplecze gospodarcze oraz dodatkowy pokój, u góry – przestrzeń prywatna.

Projekt Elka 2 Y (86,95 m²)

   

Parterowy dom zaprojektowany na rzucie w kształcie kwadratu. W tym przypadku prostota konstrukcji idzie w parze z nieskomplikowanym układem funkcjonalnym oraz wysmakowanym, eleganckim sposobem wykończenia.

Projekt Damokles (140,59 m²)

   

Elegancka willa z uroczymi podcieniami oraz stylowymi lukarnami. Jej tradycyjny styl podkreślają okna ze szprosami oraz kameralne balkony, które znajdują się przy każdej sypialni. Przy otwartej strefie dziennej na parterze znalazło się także miejsce na gabinet.

Projekt Z widokiem 1 (116,2 m²)

   

Nowoczesny dom o kompaktowej formie z charakterystycznym dużym przeszkleniem wychodzącym na taras osłonięty przedłużoną połacią dachową. W środku uwagę przykuwa efektowne otwarcie na drugą kondygnację z antresolą.

Projekt Dom w Oregonie 3 (120,05 m²)

   

Klasyczny dom z poddaszem użytkowym. We wnętrzach znajdziemy precyzyjnie przemyślany i dokładnie zaplanowany układ funkcjonalny, w którym optymalnie wykorzystano każdy dostępny metr kwadratowy.

Projekt Eco 1 z garażem jednostanowiskowym (96,3 m²)

   

Interesująca propozycja dla właścicieli tzw. płytkich działek. Dom może powstać na parceli o długości krótszego boku wynoszącej co najmniej 16,4 m. Projekt nadaje się przy tym na działkę z wjazdem usytuowanym od strony południowej.

Projekt Sognare (213,63 m²)

   

Przestronna rezydencja z dużymi, ustawnymi pomieszczeniami i dwustanowiskowym garażem. W tej komfortowej przestrzeni wyróżnia się główna sypialnia z garderobą i łazienką. Atutem projektu są także tarasy, które zaplanowano zarówno od strony frontowej, jak i ogrodowej.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.