Noworoczne promocje

Projekt to stosunkowo nieduży wydatek na długiej liście kosztów związanych z budową domu. Nie oznacza to jednak, że już na samym początku, kupując projekt, nie można nieco zaoszczędzić. Jeśli poszukują Państwo oferty w najbardziej korzystnej cenie, to polecamy propozycje objęte noworocznymi promocjami.

Zakup projektu oznacza początek inwestycji budowlanej. To jeden z pierwszych wydatków. Niemały, ale w porównaniu z kolejnymi kosztami – jednak niewielki. Wydatek może być jeszcze mniejszy, jeśli kupimy projekt objęty promocją. Kilkaset złotych zaoszczędzonych przy tej okazji z pewnością przyda się podczas zakupów materiałów budowlanych. Ale korzyści wynikające z promocji mogą wiązać się nie tylko z rabatem. Do części projektów jest dołączany darmowy kosztorys, opracowany przez doświadczonego kosztorysanta. A zatem przeglądanie projektów domów jednorodzinnych warto rozpocząć od tych, które niosą ze sobą dodatkowe korzyści. Na przykład od poniższych dziesięciu.

Projekt Noelia (117,16 m²)

   

Klasyczna willa o świetnych proporcjach, prostej konstrukcji oraz eleganckiej, utrzymanej w tradycyjnym stylu estetyce. We wnętrzach panuje funkcjonalny podział na część dzienną oraz prywatną. Program parteru uzupełnia dodatkowy pokój.

Projekt Pinczer 1 bez garażu (100,8 m²)

   

Interesująca oferta dla właścicieli niewielkich działek z wjazdem usytuowanym od strony południowej. Nieduży, ekonomiczny i wygodny dom. Salon znajduje się w części frontowej, realizacja budynku na działce z wjazdem usytuowanym od strony południowej okaże się więc najbardziej korzystna.

Projekt Płaski D11 (115,16 m²)

   

Nowoczesna, minimalistyczna architektura w najlepszym wydaniu. Budynek jest parterowy, wieńczy go płaski dach. Uwagę zwraca wyraźne rozdzielenie poszczególnych stref; gospodarczą umieszczono przy garażu, a prywatną odcięto od pozostałych wnętrz zamykanym korytarzem.

Projekt Szpak z garażem jednostanowiskowym A (92,9 m²)

   

Tradycyjny dom jednorodzinny wyróżniający się niezwykle oryginalnymi rozwiązaniami. Interesujący jest kształt pokoju dziennego i kuchni. Nie mniej ciekawie budynek prezentuje się z zewnątrz; pięknie wykończono strefę wejściową, równie gustownie zaaranżowano podcień tarasowy.

Projekt Jeżyna CE (137,85 m²)

   

Przyjemny dom z czterema sypialniami na poddaszu oraz dodatkowym pokojem na parterze. Taka liczba pokoi sprawia, że budynek może zostać przeznaczony na siedzibę także dla bardziej licznej rodziny. Projekt może zainteresować właścicieli tzw. płytkich działek.

Projekt Heban (93,57 m²)

   

Piękny dom parterowy, który znakomicie sprawdzi się na działce z wjazdem zlokalizowanym od strony południowej. W tym przypadku w części frontowej przewidziano nie tylko salon, ale także obszerny, zadaszony taras. Dom jest idealny dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Galilea Bis (133,45 m²)

   

Urocza i bardzo precyzyjnie zaplanowana willa o zwartej, prostej bryle oraz wygodnym w codziennym użytkowaniu układzie funkcjonalnym. Projekt posiada liczne warianty, którym warto uważniej się przyjrzeć, aby w efekcie wybrać wersję, która będzie najlepiej odpowiadać wymaganiom.

Projekt Marcel G2 (128,96 m²)

   

Jednokondygnacyjna willa, która stwarza możliwość powiększenia powierzchni użytkowej o poddasze. W tym budynku kompletny program funkcjonalny zawarto na parterze, ale jednocześnie pozostawiono możliwość zaadaptowania poddasza. Na dole zaplanowano trzy sypialnie, u góry można dodatkowo zagospodarować blisko 58 m².

Projekt Fikus (126,96 m²)

   

Oryginalny dom składający się z trzech połączonych ze sobą form zwieńczonych prostymi dachami dwuspadowymi. Nad garażem i nad salonem przewidziano otwarcie aż po dach. Na poddaszu oprócz dwóch pokoi i łazienki wydzielono także niewielki stryczek.

Projekt Bez (85,9 m²)

   

Maleńki, klasyczny domek z poddaszem. Zaskakuje liczbą pomieszczeń, które udało się wygospodarować na tak ograniczonej powierzchni. Jest tutaj wszystko, co konieczne, aby mogła w nim czuć się komfortowo czteroosobowa rodzina.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.