TOP10 projektów domów do 70 m2. Tania i szybka budowa!

Domy do 70 m² pomimo swojej niewielkiej powierzchni, wciąż mogą być określane słowami elegancja, wdzięk i funkcjonalność. Wszystko zależy od dobrego projektu! Zobacz TOP 10 domów do 70 m²!

Budowa niewielkiego domu może być korzystniejsza niż kupienie mieszkania o podobnym, a nawet mniejszym metrażu. Wszystko zależy od lokalizacji, projektu oraz materiałów z jakich postanowimy wykonać nasz dom. Mniejsze budynki nie są jednak gorsze niż te większe, a nawet często mogą spełniać wszystkie niezbędne funkcje, dając ciepło rodzinnego ogniska wszystkim domownikom. 

Mniejsze domy korzystają z rozsądnych i oszczędnych rozwiązań, a co za tym idzie, są korzystne również na etapie eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą domów do 70 m²!

Projekt domu Sepia CE (69,7 m²)

Dom parterowy, który można wybudować przy niskim nakładzie finansowym? Nic łatwiejszego! Projekt Sepia CE to idealne rowiązanie dla trzyosobowej rodziny. Budynek prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo dzięki gustownemu zestawieniu materiałów. Białe tynki połączono tu z drewnianą okładziną wykończeniową dodającą całości nowoczesnego wyglądu. W domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię, dwie sypialnie, łazienka z dużą wanną, salon z jadalnią oraz kuchnią i taras, będący świetnym miejscem na czas spędzony w gronie rodzinnym.

Projekt domu Tori III G1 ECONOMIC wersja A (68,4 m²)

Ten projekt to idealne rozwiązanie dla dwu-, trzyosobowej rodziny. Prosta bryła i ograniczona ilość detali sprawiają, że dom jest tani w realizacji i późniejszej eksploatacji. Nie odejmuje mu to jednak uroku i oryginalności. Dom posiada dwa tarasy, jeden dostępny od salonu i drugi od sypialni. W domu znajduje się kotłownia, garaż, dwie sypialnie, łazienka z wanną i kabiną prysznicową oraz kuchnia i jadalnia. W centralnej części mieści się kominek. 

Projekt domu Pilawa 03 całoroczny (56,24 m²)

Piława 03 jest niewielkim domem jednorodzinnym, idealnie sprawdzającym się też jako obiekt rekreacyjny. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się na mniejszych działkach. Dzięki dostępowi salonu do dwóch przeciwległych ścian zewnętrznych istnieją dwie możliwości wyboru głównego wejścia do budynku. Salon otwarty na ogród daje możliwość obcowania z naturą. W domu znajdują się 3 sypialnie, kotłownia, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. 

Opis projektu Fiano Termo (69,02 m²)

Elegancja, wdzięk, funkcjonalność – to cechy charakteryzujące projekt domu Fiano. Tradycyjna bryła pod czterospadowym dachem to gwarancja nowoczesnego wyglądu. Obszerny taras to największa atrakcja tego projektu. Jest to idealne miejsce weekendowego grillowania niezależnie od pogody. Dom jest odpowiedni dla trzyosobowej rodziny. W projekcie znajdują się dwie sypialnie, łazienka, kotłownia, pokój dzienny, kuchnia, sień i hol.

Projekt domu Biedronka (57,79 m²)

Budynek mieszkalny lub wakacyjny? To właśnie Biedronka! Klasyczny dom o prostej bryle pod dwuspadowym dachem to niedrogi w realizacji projekt, który może okazać się idealnym rozwiązaniem dla niewielkiej rodziny. Biedronka jest również budynkiem energooszczędnym. Wewnątrz znajdują się dwie sypialnie, łazienka, kuchnia, pokój dzienny, kotłownia i sień. 

Projekt domu Gródek 7 (66,19 m²)

Projekt Gródek 7 to urokliwy budynek z poddaszem użytkowym. Na jego korzyść przemawia niski koszt budowy i jednostanowiskowy garaż, chroniący samochód przed wpływem warunków atmosferycznych. Taras znajduje się obok prawej ściany domu. Budynek cechuje funkcjonalność. Na parterze znajdują się pomieszczenia dzienne, a na poddaszu pokoje prywatne. W domu znajdziemy wiatrołap, garaż, WC dla gości, pokój dzienny składający się z salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego, kominek, trzy sypialnie oraz łazienkę z dużą wanną.

Projekt domu W23-M8 (57,53 m²)

Projekt domu W23-M8 to niewielki budynek z dwuspadowym dachem w którym mieści się salon z kuchnią, dwie sypialnie, przedsionek i łazienka. To urokliwe rozwiązanie dla dwu-, trzyosobowej rodziny. Klasyczny wygląd i mały metraż sprawiają, że dom staje się ciepłym i przytulnym miejscem.

Projekt domu Miłków 16g dws (65,03 m²)

Dom w konstrukcji szkieletu drewnianego. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, kominikiem, wyjściem na taras, schodami na podasze, dwóch pokoi, łazienki, kotłowni i pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu znajduje się WC, komunikacja miejska i pomieszczenie strychowe. Zwarła bryła budynku i dach dwuspadowy sprawiają, że dom jest tani w budowie, a koszta eksploatacji niskie. 

Projekt domu Gładyszowo dws (66,12 m²)

Gładyszowo to mały dom z poddaszem użytkowym. Jest ekonomiczny w budowie i późniejszym użytkowaniu. Parter jest strefą dzienną, a w niej salon z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój i kotłownia. Poddasze jest strefą nocną, gdzie znajdują się 3 sypialnie i łazienka. Do domu dobudowana jest praktyczna wiata na samochód. Klasyczny wygląd nadaje całości stylu i delikatności.

Projekt domu Mikrus (61,69 m²)

Nieduży i ekonomiczny dom z poddaszem to właśnie Mikrus. Jest to idealnie miejsce dla trzy-, czterosobowej rodziny. Dzięki prostej i oszczędnej w wyrazie architekturze dom wpasuje się w prawie każde otoczenie. Budynek zaprojektowano jako całoroczny, ale można go także z powodzeniem przeznaczyć na działkę letniskową. 3 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, sień i taras składają się na Mikrusa, który jest pięknym, funkcjonalnym domem.

Komentarze