Wiosenne nowości

Gotowe projekty domów to bogata, zróżnicowana i w dodatku stale poszerzana oferta. Nie ma tygodnia, aby nie pojawiły się warte przeanalizowania nowości. Po raz kolejny proponujemy zatem 10 z nich – specjalnie wyselekcjonowanych i z pewnością wartych zrealizowania.

Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie. W dodatku stawiając dom, ma się w perspektywie co najmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt, lat użytkowania. Wszystkie decyzje muszą więc być dokładnie przemyślane, a dom – wygodny. Kryterium, które dla inwestorów ma niebagatelne znaczenie, są też koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Uzyskaniu satysfakcjonujących efektów w tym zakresie sprzyja prosta konstrukcja bryły. Tą zaletą wyróżnia się większość spośród wiosennych nowości

Projekt Balbinka 2 CE (114,58 m²)

   

Energooszczędny dom z wkomponowanym w bryłę jednostanowiskowym garażem. Obiekt zaplanowano na rzucie w kształcie prostokąta i zwieńczono dachem dwuspadowym. W środku umieszczono bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.

Projekt Noelia Bis 2M (130,09 m²)

   

Dokładnie przemyślana konstrukcja z precyzyjnie zaplanowanym układem użytkowym zawartym w eleganckiej, współcześnie atrakcyjnej formie. Nad dobudowanym do bocznej elewacji garażem zaplanowano strych do zaaranżowania w dowolny sposób.

Projekt HG-N3A (116,8 m²)

   

Ekonomiczny dom, który może powstać na działce o szerokości 16,5 m. Na stosunkowo niedużej powierzchni zawarto bogaty program użytkowy z licznymi schowkami i użytecznymi pomieszczeniami pomocniczymi.

Projekt Domino (137,33 m²)

   

Interesująca propozycja dla zwolenników mniej standardowych rozwiązań. W tym projekcie zawarto wiatę garażową, na uwagę zasługuje również usytuowany w części frontowej dodatkowy pokój z łazienką. Dom jest energooszczędny.

Projekt Simple 1 wersja A (88,2 m²)

   

Wygodny i przytulny dom parterowy. Zawiera wszystko, co niezbędne dla codziennego komfortu trzyosobowej rodziny. Zachwyca przestronną częścią dzienną z zewnętrznym przedłużeniem w postaci dwóch tarasów.

Projekt Atalia CE (109,57 m²)

   

Jednokondygnacyjny budynek z trzema sypialniami. Prostota formy idzie tutaj w parze z funkcjonalnością układu wnętrz. W ustawnych pokojach i korytarzu wyznaczono wiele miejsca na szafy i garderoby.

Projekt Dom w Michigan (97,14 m²)

   

Dom z poddaszem użytkowym zaplanowany na rzucie w kształcie kwadratu. Zwarta, prosta bryła sprzyja ograniczeniu wydatków związanych z ogrzewaniem wnętrz. Od strony ogrodowej zaplanowano duży taras, na który prowadzą przeszklone drzwi z salonu i gabinetu.

Projekt Hermina (128,1 m²)

   

Piękna willa z dwustanowiskowym garażem. Przykuwa wzrok elegancką bryłą z wykuszami i podcieniami oraz nie mniej reprezentacyjnym dachem czterospadowym. W środku przewidziano aż cztery sypialnie, nie zabrakło też miejsca na pomieszczenia pomocnicze; garderobę, spiżarnię, pralnię.

Projekt Ikaria (128,07 m²)

   

Urocza rezydencja ze stylowymi lukarnami. Układ użytkowy wyróżnia się optymalnym zagospodarowaniem każdego dostępnego metra kwadratowego; pod schodami na przykład umieszczono schowek, a nad garażem – pralnię z suszarnią.